Продукція
 • Культиватори
  Культиватори
  • See all
  • Причіпні культиватори від 4,2 до 6м
  • Навісні культиватори
 • Борони дискові
  Борони дискові
  • See all
  • Дискові борони
  • Дискові лущильники
 • Запчастини
  Запчастини
  • See all
  • Запчастини до сівалок БМ СІСТЕМС
  • Запчастини до техніки Amazone
  • Запчастини до техніки UNIA
  • Запчастини до сівалок СЗ
  • Запчастини до глибокорозпушувача БМ СІСТЕМС
  • Запчастини до культиваторів БМ СІСТЕМС
  • Запчастини до плугів БМ СІСТЕМС
 • Фільтра
  Фільтра
  • See all
  • Фільтр повітряний
  • Фільтр масляний
  • Фільтр гідравлічний
  • Фільтр паливний
 • Обладнання
  Обладнання
  • See all
  • Водонапірні башти Рожновського
  • Барабани та ролики для конвейєрів та норій
  • Шнеки та шнекові навантажувачі
  • Кузов зерновоза
Ваш кошик порожній :(

Умови обслуговування та обміну товару

Угоду про права та обов'язки сторін укладають

 - компанія ТОВ "БМ Сістемс", що здійснює продажі через інтернет-магазин, (далі - Компанія), з одного боку, та

- замовник товарів через інтернет-магазин Компанії (далі - Замовник), з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди

 

1. Про приймання та обробку замовлень

1.1 Розміщення замовлення

Замовлення приймаються від усіх користувачів, за допомогою інтернет-магазину Компанії, по телефону або в офісі Компанії. Оформлення замовлення означає, що Замовник, згідно з чинним українським законодавством, прийняв цю Угоду і зобов'язується її виконувати.

Реєстраційні дані Замовника Компанія використовує виключно для якісної взаємодії з Замовником, і не має права передавати третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

1.2 Обробка замовлення

Після того, як Замовник розміщує замовлення, йому надходить повідомлення на електронну адресу, яке повідомляє про те, що замовлення потрапило до бази замовлень інтернет-магазину Компанії.

Протягом двох днів менеджер інтернет-магазину Компанії повинен зв'язатися із Замовником за залишеними координатами (телефон/електронна адреса).

Менеджер інтернет-магазину зобов'язаний надавати консультації щодо технічних характеристик товарів, сумісності з іншими пристроями та інших питань про товари.

1.3 Коригування замовлення

При виконанні замовлення менеджер інтернет-магазину Компанії не має права вносити зміни до переліку замовлених товарів і ціни на них без узгодження із Замовником. У разі відсутності якогось замовленого товару Компанія зобов'язана попередити Замовника та запропонувати відповідну заміну. При цьому Компанія не несе відповідальності за збитки або можливо упущений прибуток Замовника.

 

2 Про оплату та документи

2.1 Спосіб видачі та тип документів залежно від умов доставки та оплати

2.1.1 Доставка кур'єром/Безготівковий розрахунок

При оплаті за безготівковим розрахунком Замовник отримує оригінал рахунку та накладні від кур'єра під час доставки. Замовник повинен своєчасно вислати копію довіреності факсом або електронною поштою для підготовки документів (накладних). Товар без документів не доставляється.

2.1.2 Доставка кур'єром/Оплата готівкою

При оплаті готівкою кур'єр доставляє бланк замовлення у двох примірниках із зазначеними реквізитами Компанії, датою продажу, назвами товарів, цінами, кількістю, оплатою за транспортні витрати. Перший примірник бланка замовлення з відміткою про оплату, печаткою Компанії та підписом уповноваженої особи Компанії, а також товарна накладна передається Замовнику. Інший примірник бланка замовлення з підписом Замовника про отримання Замовлення та оплату грошей залишається у представника Компанії.

2.1.3 Самовивіз

Якщо Замовник вважає за краще забрати товар самостійно, він повинен узгодити з менеджером інтернет-магазину, за якою адресою буде проведена видача замовлення. До офісу компанії буде доставлено товар і тут же буде оформлено всі необхідні документи. Якщо Замовник - юридична особа, то йому рекомендується надіслати копію довіреності менеджеру інтернет-магазину електронною поштою для оперативної підготовки накладних.

2.1.4 Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службою "Нова Пошта". Оплату доставки замовник здійснює за свій рахунок.

2.2 Перевірка доставленого товару

При передачі замовлення Замовнику, він зобов'язаний перевірити відповідність найменувань і кількість товару на бланку замовлення або в товарному чеку реально привезеному товару, а так само цілісність товару.

 

3. Про доставку

3.1 Терміни

Зазвичай Компанія доставляє товар на склад кур'єрської служби доставки на наступний робочий день після зарахування коштів на розрахунковий рахунок Компанії (у разі безготівкової оплати) або на наступний робочий день після отримання замовлення. За можливості у Компанії та зацікавленості у Замовника, замовлення за погодженням сторін може бути доставлене раніше. Замовник розуміє, що у Компанії може трапитися ситуація, за якої на доставку знадобиться понад 2 робочі дні (відсутність вільних машин, що доставляють замовлення інтернет-магазину, та ін.) або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Компанія не бере на себе жодних зобов'язань щодо відшкодування будь-яких збитків Замовника, пов'язаних з несвоєчасною поставкою замовлення. Якщо Замовника не влаштовують терміни поставки, він може відмовитися від замовлення.

Зі свого боку Замовник зобов'язується прийняти товар за вказаною в замовленні адресою у встановлений час або передоручити приймання замовлення довіреній особі. Якщо за вказаною адресою замовлення не було прийнято через відсутність Замовника або довіреної особи, а також документів (довіреності) - транспортні витрати за цей "порожній" виїзд будуть включені у вартість цього або наступного замовлення.

У будь-якому випадку, менеджер інтернет-магазину Компанії і Замовник обов'язково узгоджують строки доставки між собою, і прагнуть до виконання замовлення у встановлений час.

3.2 Скасування замовлення

Замовник має право скасувати замовлення в будь-який момент, у тому числі, коли товар уже доставлено, при цьому він оплачує транспортні витрати за доставку товару в обидві сторони. Замовник прагне попередити Компанію про скасування замовлення якомога в найкоротші терміни.

Замовнику, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час з власної вини або необґрунтовано відмовився від отримання замовлення під час його доставки додому або в офіс, повертаються гроші тільки в сумі вартості товару (без транспортних витрат).

Замовник розуміє і погоджується, що повторювані випадки скасування замовлення в момент доставки, а також зміна складу замовлення під час доставки і вже після здійснення продажу, може призвести до того, що Компанія не буде обслуговувати надалі цього Замовника.

3.3 Обмін товару

Обмін товару можливий протягом 14 днів, не враховуючи дня купівлі, якщо товар не був у споживанні, зберіг товарний вигляд, споживчі якості, пломби, ярлики, а також супроводжується документами, виданими разом із товаром під час його купівлі.

Доставка товару до центрального офісу здійснюється за рахунок покупця.

 

4. Про законодавчу базу

Відносини Компанії та Замовника регулюють законодавчі акти:

"Порядок заняття торговельною діяльністю i правил торговельного обслуговування населення", затверджений Кабінетом Міністрів України від 15.05.06 № 833 (зі змінами та доповненнями),

Закон України "Про захист прав споживачів",

"Правила продажу товарів на замовлення та вдома у покупців" (Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 29 березня 1999 року N 199. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 квітня 1999 р. за N 249/3542)

 

5. Про технічні характеристики, зовнішній вигляд, комплектність товарів

Компанія прагне надавати на сайті дійсні зображення товарів, повну інформацію про товари та комплектність. При цьому Замовник визнає, що можуть бути розбіжності реальних і представлених на сайті характеристик, оскільки виробник залишає за собою право змінювати ці характеристики без попереднього повідомлення. Покупець повинен самостійно контролювати відповідність замовленого товару тому опису, який він отримав в інтернет-магазині, уточнювати характеристики, що цікавлять, у менеджера інтернет-магазину. Невідповідність товару очікуванням Замовника, не є причиною для відмови від замовлення.

 

6. Про гарантії

При доставці товарів, на які нормативними документами встановлені гарантійні строки, Компанія передає Замовнику технічний паспорт або інший документ, який його замінює. У цьому документі робиться відмітка про дату продажу (день доставки) і завіряється печаткою або підписом уповноваженої особи Компанії.

 

7. Про умови цієї Угоди

Компанія залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Компанія зобов'язується попередити Замовника електронною поштою, а Замовник не заперечує отримувати від Компанії повідомлення такого роду.